RMMT dalība ERASMUS+ KA202 projektā

12345

 

 

 

        RMMT ir viens no sadarbības partneriem ERASMUS+ KA202 projektā European Atelier of Crafts Cr.E.Ate 2017-1-IT02-KA202-006088. No 20. - 22.februārim Itālijas pilsētā Perugia notika šī projekta noslēguma vizīte. Šīs projekts tiks noslēgts marta beigās. Vizītes mērķis bija prezentēt datus par projekta laikā radītā apmācības moduļa lietderīgumu, dalībvalstu pārstāvjiem sakārtot pēdējās formalitātes veiksmīgam projekta noslēgumam, kā arī parakstīt nākotnes sadarbības līgumus.


        Šī projekta laikā radītā apmācības moduļa testēšanā piedalījās kopumā 60 izglītojamo no piecām valstīm (Latvijas, Itālijas, Spānijas, Polijas un Francijas). Dati tika vākti pirms audzēkņu došanās pie darba devēja un pēc atgriešanās no tā. Katru audzēkni vērtēja trīs prasmēs: teorētiskajās zināšanās, praktiskajās iemaņās un transversālajās prasmēs. Katrs audzēknis par savām prasmēm veica pašvērtējumu, līdzīgi par katru audzēkni vērtējumu sniedza arī pedagogi un prakses vadītāji. Apkopotie dati un izveidotais pilotmodelis liecina, ka šī materiāla ieviešana var būt pozitīva, sekmīga un ērti lietojama visiem audzēkņu praksē iesaistītajiem.


        Šajā vizītē RMMT pārstāvēja: tehnikuma direktore Maija Vanaga, Erasmus+ projektu koordinātore Dace Puga un pedagogs Kristīne Uzbeka.

Esat aicināti uz šī projekta prezentāciju dienu 2019.g. 19.martā plkst.: 16:30 123.telpā (fotostudijā)

Vairāk par šo projektu un tā gaitu varat lasīt:
http://rmmt.lv/projekti/710-rmmt-daliba-erasmus-ka202-projekta
http://rmmt.lv/projekti/798-rmmt-erasmus-ka202-projekta
http://www.atelierofcrafts.com/

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.