Draudzība un skola

 

 

  Raidījumā mūsu tehnikuma audzēkne Nikola, kura mācās par fotogrāfi un plāno dienēt Latvijas armijā. Nikola atklāj savas pārdomas par dzīvi, skolu, mācībām un draugiem. Par to, kā mainās dzīve, kad pats esi sava laika un tēriņu noteicējs. Nikola kopā ar Jāni Krīvēnu dalās stāstos par skolas laikā piedzīvoto, kā arī runā par dažādām problēmām ar ko saskaras savā ikdienā. Par spīti visam viņi abi ar pozitīvu attieksmi un humoru ir gatavi visām dzīves situācijām.

 

  Tāpat starpbrīža laikā iespējams dzirdēt diskusijas kurās piedalās mūsu tehnikuma audzēkņi Džesika, Laura, Miks, Jēkabs un Linda. Jaunieši dalās ar savām bērnības atmiņām par draudzību un diskutē par to, kāda ir bijusi tās nozīme un ietekme uz šodienu. 

 

  Raidījuma mērķis ir dot iespēju ieskatīties skolas ikdienā un tajā saredzēt katra jaunieša unikālo stāstu. Aizdomāties par to, kā bērns jūtas skolā, ģimenē un sabiedrībā kopumā. Mēģināt labāk izprast savus bērnus, atbalstīt un gudrāk reaģēt uz dažādām dzīves situācijām. Bez aizspriedumiem un nosodījuma analītiski paskatīties uz kādu noteiktu aspektu, kas ietekmē jauniešu dzīvi un dažkārt traucē iegūt izglītību.