Meistarklase fotosalonā

 

 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2020. gada 7. februārī, norisinājās pasākums „Līdzsvars dzīvē – līdzsvars karjerā”

  Mūsu tehnikuma Vides dizaina nodaļas speciālisti no trešā kursa devās uz SIA “RETROFOTO RĪGA”. Meistardarbnīcas laikā jauniešiem bija iespēja uzzināt par fotografēšanas darba specifiku fotosalonā. Jaunieši tika iepazīstināti ar konkrētas vides dizaina noformēšanu, veidojot 20.gadsimta sākuma instalācijas, kā arī piemeklējot attiecīgā laikmeta tērpus un atribūtus teatralizētai foto sesijai.


  Meistarklases guru vadībā tiks izskaidrota gaismas-ēnas specifiskā nozīme veidojot gan individuālos, gan grupu fotouzņēmumus. Fotosalonā bija iespēja aplūkot un izvērtēt dažāda veida un stila fotogrāfijas 20.gadsimtam raksturīgajā “sēpijas” tonī.  Darba gaitā jaunieši pārliecinājās, cik būtiska ir komunikācijas prasmes, strādājot ar katru klientu, kā arī grupu kopumā. Pēc pasākuma jauniešiem bija iespēja saņemt savas personīgās un grupas foto digitālajā variantā.