ERASMUS+ prezentāciju diena

12345

 

 

 

2019. gada 10. decembrī RMMT Aktu zālē notika ERASMUS+ prezentāciju diena. Tajā par savu pieredzi Dānijā, Spānijā, Itālijā un Skotijā dalījās RMMT audzēkņi ERASMUS+ KA116 projekta “Mobilitāte Eiropā- ceļš uz profesionalitāti” 2018- LV01-KA116-046877 dalībnieki. Jaunieši bija sagatavojuši prezentācijas un interesentiem klāstīja gan par to, kā veicās skolās/prakses vietās, gan par savu pieredzi brīvajā laikā.


Prezentācijas dienas ietvaros projekta koordinatore Agnese Augstkalna dalījās informācija par projekta norisi, kā arī prezentēja audzēkņu veidoto pastkartiņu kolekciju. Šis patkartiņu komplekts sastāv no RMMT projekta dalībnieku veidotām skicēm. Skices bija viens no audzēkņu uzdevumiem viņu mobilitātes laikā. Pastkartiņu skiču konkurss neiztika arī bez balvām un čaklāko audzēkņu sveikšanas.


Atzinību saņēma: Līva Dreimane, Luīze Gulbe, Silva Barone, Sandra Mihailova un Endijs Žuks.


3.vieta- Alise Druseiko
2.vieta- Paula Betija Antenišķe
1.vieta- Santa Segliņa


Daļu no pastkartiņu komplektā nodrukātajiem darbiem var aplūkot RMMT 1.stāva gaitenī. ERASMUS+ pastkartiņu konkursa izstādē.
Ar šo prezentācijas dienu, izstādi un pastkartiņu kolekcijas prezentēšanu tiek noslēgts šis Erasmus+ KA116 projekts  “Mobilitāte Eiropā- ceļš uz profesionalitāti”.


Tajā 2018./19. m.g. laikā kopā piedalījās 65 dalībnieki: 43 audzēkņi, 8 absolventi un 14 pedagogi.
Paldies visiem projekta dalībniekiem!