Migla 2019

1234

 

 

 

  Migla ir ikgadēja radošā konference fotogrāfiem, foto amatieriem un foto nozares entuziastiem. Dienas garumā ar prezentācijām, lekcijām, stāstiem uzstājās Latvijā zināmi fotogrāfi, lai iedvesmotu skatītājus ar jaunām idejām, atklāsmēm un paveiktajiem vai topošajiem darbiem.

  Migla ir sinerģija, kas aicina paplašināt redzesloku fotogrāfijas pasaulē, atrast sevi un citus, meklēt.

  Migla sniedz visuālu veldzējumu un profesionālo izaugsmi ikvienam, kas vēlas mācīties.

 

Šogad konferencē piedalījās 

 

  Edijs Pālens - Nacionālās informācijas aģentūras LETA un Xinhua fotoreportieris, viņa ikdienas veikumu novērtē un savos ikdienas materiālos izmanto teju visi Latvijas mediji. Edijs  stāstīja par preses fotogrāfa darbu aģentūrā, ikdienu ar fotokameru Rīgas ielās, Latvijā un visā pasaulē.

 

  Silvija Danelsone - Fotokluba  "Rīga" biedre. Bijušas personālizstādes – Tukumā, Varšavā, Rīgā, Ludzā, kā arī 2012.gadā saņēmusi AFIAP titulu. Konferences laikā Silvija runāja par portreta fotogrāfijas praktiskajām niansēm. 

 

  Reinis Hofmanis -  Latvijas Mākslas akadēmijas absolvents, ieguvis maģistra grādu mākslā, studējis fotogrāfiju Lietišķo Zinātņu un Mākslas universitātē Hannoverē, Vācijā. R. Hofmanis veidojis vairākas personālizstādes un viņa darbi izstādīti  Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Baltkrievijā, Vācijā, Itālijā, Francijā, Beļģijā, Portugālē, Islandē, Kanādā, Singapūrā un AAE. Ieguvis galveno balvu Archifoto 2012. 2013. gadā saņemis 2. vietu Sony World Photography Awards Arhitektūras kategorijā. Viņa darbi publicēti tādos izdevumos kā Esquire, New York Times, Financial Times, Spiegel, Süddeutsche Zeitung Magazine, Bloomberg, Le Monde, The Globe and Mail, The British Journal of Photography.

 

Vairāk par konferences lektoriem lasi šeit