EDUSPACE vides apmācība

 

 

PIKC Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā lielisku iespēju apmeklēt 8 stundu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas kursu EDUSPACE vides apmācībā 2019. gada 2. novembrī no plkst. 9.00 līdz 17.00.


Kursu vadītāji: Ansis Ēcis un Didzis Lauva
Dalībnieku skaits: 20
Finansējums: 36 EUR
Kursu norises laiks un vieta: 2019. gada 2. novembris plkst. 9.00-17.00,  PIKC Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, Jūrmalas gatvē 96, Rīgā.


Kursa anotācija: Eduspace ir jebkuram brīvi pieejams mācību portāls, kas ļauj pasniedzējiem veidot savus uzdevumus dažādās formās, reālā laikā sekot līdzi savu audzēkņu progresam. Eduspace MOODLE vide ir vienkārša, ērta un dinamiska, kas piedāvā dažādus instrumentus un iespējas elektronisko kursu izstrādei un vadīšanai. Mācību materiālus ir iespējams publicēt visiem ērti pieejamā veidā un padarīt tos interaktīvus.


Sistēmas priekšrocības:


1. Radīt iespēju zināšanas pilnveidot jebkurā laikā un vietā, izmantojot dažādas elektroniskās ierīces: datoru vai mobilo telefonu, vai planšeti.
2. Jebkurā laikā patstāvīgi pārliecināties par savu zināšanu līmeni.
Lai uzlabotu pasniedzēju darbu ar skolēniem, ieviestu modernās tehnoloģijas mācību procesā, mēs piedāvājam Eduspace/Modle apguvi 8 akadēmisko stundu apjomā.
1. Iepazīsim www.eduspace.lv mācību portālā esošo vidi,  tā iespējas un resursus.
2. Vadīsim eduspace.lv darbnīcu – organizēsim darbu grupās vai individuāli, sniedzot  konsultācijas katram dalībniekam visa mācību procesa gaitā.
Pieteikšanās semināram elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu: