Sagatavošanās kursi

1

 

 

 

Ir zināmi datumi, kuros sāksies sagatavošanās kursi 2020. gada iestājpārbaudījumiem. Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā iespēju katru gadu reflektantiem pienācīgi sagatavoties iestājpārbaudījumiem. Arī no šī gada 26. oktobra ikviens, kurs vēlas būt pienācīgi sagatavojies 2020./2021. mācību gada uzņemšanas iestājpārbaudījumiem, ir aicināts apmeklēt sagatavošanās kursus zīmēšanā un kompozīcijā.Kam būs noderīgi sagatavošanās kursi?Galvenokārt sagatavošanās kursi ir paredzēti pamatskolu un vidusskolu topošajiem absolventiem, kuri vēlas stiprināt savas prasmes zīmēšanā un kompozīcijā, ar mērķi – veiksmīgāk nokārtot iestājpārbaudījumus gan Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, gan citās mācību iestādēs, kurās ir paredzēti līdzvērtīgi pārbaudījumi.Kā viss notiksNodarbības notiks Rīgā, Jūrmalas gatvē 96 katru otro sestdienu (divas reizes mēnesī) no 10.00-15.30, sākot ar 2019. gada 26. oktobri. To noslēgumā, 2020.gada maijā notiks skate, kurā tiks vērtēti audzēkņu kursu laikā izpildītie uzdevumi. Šie ir maksas kursi. To cena ir 74 € par visu mācību laiku.


Svarīgi zināt!


Uz nodarbībām jāņem līdzi:
    1. Zīmēšana -papīrs A4, piespraudes, dažāda mīkstuma zīmuļi (H un B), dzēšgumija.
    2. Kompozīcija, konstruēšana – zīmuļi, dzēšgumija, lineāls, zīmēšanas papīrs A4, rūtiņu papīrs.
    3. Visās nodarbībās jābūt līdzi burtnīcai teorijas pierakstīšanai un zīmuļu asināmajam nazītim. Par papildus nepieciešamajiem materiāliem kursu dalībniekus informēs skolotāji kursu gaitā.
    4. Pirmajā nodarbību reizē 26.oktobrī līdzi jābūt zīmēšanas papīram (A4), zīmuļiem, dzēšgumijai, lineālam, pierakstu burtnīcai.Informācija saziņai par kursiemKursu koordinatore - Teiksma Sūna.
Kontakttālruņi: 67426922, 20008904

Piesakoties kursiem, datu subjekts automātiski piekrīt tam, ka RMMT ir tiesīgs izmantot iesniegtos datus komunikācijas uzlabošanas nolūkos.
Piesakoties kursiem, datu subjekts ir informēts un automātiski piekrīt tam, ka RMMT telpās var tikt fotografēts un attēli, kuros tas ir attēlots, var tikt izmantoti RMMT mājaslapā, sociālo tīklu kontos kā arī citos publicitātes nolūkos.