Diplomdarbi aizstāvēti

1234

 

 

 

  Jūnija mēnesis ar diplomdarbu aizstāvēšanu noslēdzas arī Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju mākslas nodaļai. Prezentējot savus diplomdarbus, nodaļas audzēkņi arī šogad ir augstā līmenī. Diplomdarbos atspoguļojas četros gados gūtās zināšanas un precizitāte. Aizstāvēšanas laikā audzēkņi pierādīja savu atbilstību profesionālajai kvalifikācijai, apliecinot izpratni un gūtās zināšanas savas profesijas ietvaros.


  Mūsu tehnikuma audzēkņiem tiek piedāvātas daudz iespējas, kā stiprināt zināšanas savā specialitātē. Tiek nodrošinātas praktiskās mācības studijā, kas nodrošināta ar modernāko foto un video aparatūru. Tāpat tiek organizēti foto plenēri savu zināšanu pielietošanai un nostiprināšanai. Tehnikums nodrošina audzēkņiem visu nepieciešamo mācību apguvei, lai jaunieši varētu piedalīties arī valsts mēroga konkursos un gūt godalgotas vietas tajos.


  Vēl šogad mūsu audzēkņi piedalījās Valsts konkursā Latvijas profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem „Kustīgs attēls multimediju vidē”, kuru organizē Latvijas Nacionālais Kultūras centrs. Šajā konkursā tika iegūtas dažādās kategorijās divas II. vietas, divas III. vietas, bet topošais videooperatos Arvis Belovs ieguva I. vietu.