Izglītojamo uzņemšana

1

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā 2019./2020. mācību gada uzņemšana pagarināta sekojošās specialitātēs.

 

Informācija par uzņemšanu 9.klašu absolventiem

 

•   Būvdarbi /kvalifikācija Apdares darbu tehniķis

•   Metāla mākslinieciskā apstrāde / Metālmākslas izstrādājumu modelētājs

•   Koka mākslinieciskā apstrāde / kvalifikācija Stila mēbeļu modelētājs

 

Informācija par uzņemšanu vidusskolu absolventiem

 

•    Interjera dizains (3D Objektu dizains) / kvalifikācija Interjera dizaina speciālists
•    Reklāmas dizains / kvalifikācija Vizuālās reklāmas dizaina speciālists
•    Apģērbu dizains / kvalifikācija Apģērbu dizaina speciālists


Informācija par iesniedzamajiem dokumentiem


Reģistrējoties mācībām, jāiesniedz šādi dokumenti:
•    Izglītības iestādes direktoram adresēts iesniegums (aizpilda uzņemšanas komisijā );
•    Izglītības dokumenta (Apliecība par pamatizglītību, un sekmju izraksts vai Atestāts par vidējo izglītību un sekmju izraksts) kopija, uzrādot oriģinālu;
•    Medicīnas izziņa (veidlapa Nr.027-u);
•    2 fotogrāfijas;
•    Bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem reflektantiem – dokumenti, kas apliecina šo statusu;
•    Reģistrējoties jāuzrāda personu apliecinošs dokuments;

 

Informācija par personas datu apstrādi uzņemšanas procesā


Neskaidrību gadījumā par uzņemšanas jautājumiem var sazināties izmantojot sekojošus kontaktus:
•    tālruņa numuri:  67427220,67426922,
•    e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Uzņemšanas komisija pieņem darba dienās no plkst. 10.00 - 14.00 (201. vai 202. kabinetā)


Atgādinām, ka RMMT audzēkņi saņem stipendijas līdz 150 EUR mēnesī. Skolai ir dienesta viesnīca. Izglītības programmā Būvdarbi / kvalifikācija Apdares darbu tehniķis jauniešus uzņem bez iestājpārbaudījumiem

Iestājeksāmeni 22. augustā plkst. 10.00
               

Par RMMT


    Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ir dibināts 1989. gadā kā Rīgas 74. profesionālitehniskā vidusskola „Daiļrade”. Vēlāk tā pārsaukta par Rīgas Amatniecības vidusskolu, bet kopš 2016. gada ir ieguvusi PIKC statusu un tika nosaukta par Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu.

    2017. gadā Valsts Izglītības attīstības aģentūra rīkoja pirmo jauno profesionāļu konkursu „Skills Latvia”, kur  tehnikums apliecināja augsto izglītības kvalitāti, iegūstot 9 godalgotas vietas. Tā paša gada pavasarī notikušajā Latvijas apģērba dizaina mācību programmu konkursā Madonā tika gūta pirmā vieta. Savukārt, rudenī Latvijas Dizaineru savienības rīkotajā „LDS Gada balva dizainā 2017” Lietu dizaina kategorijas Dizaina paraugu apakškategorijā ar tekstilizstrādājumu kolekciju tika iegūta 1. vieta, bet skolu konkursa Saziņas dizaina kategorijas Interjera dizaina apakškategorijā 3. vieta.

    2018. gadā Valsts Izglītības attīstības aģentūras rīkotajā jauno profesionāļu konkursā „Skills Latvia 2018” audzēkņi vēlreiz apliecināja tehnikuma augsto izglītības kvalitāti, iegūstot 5 godalgotas vietas, trīs no tām „zelta”. Gada izskaņā  Starptautiskajā profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo profesionālās meistarības apdares darbu profesiju konkursā flīzēšanā Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ieguva 1. vietu.

    2019. gads aizsākās ar panākumiem Valsts konkursā Latvijas profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem „Kustīgs attēls multimediju vidē”, kuru organizē Latvijas Nacionālais Kultūras centrs. Šajā konkursā tika iegūtas dažādās kategorijās divas II. vietas, divas III. vietas, bet topošais videooperatos Arvis Belovs ieguva I. vietu. Konkursā Knauf Junior Trophy Latvija 2019 RMMT komanda ieguva II. Vietu starp Latvijas spēcīgākajām Apdares darbu tehniķus sagatavojošajām mācību iestādēm.