Fotoizstāde "IERAUDZĪTS RAUNĀ UN APKĀRTNĒ"

12345

 

 

 

    Kopš šī gada 7. marta Raunas Novada domes namā ir skatāma RMMT Mediju nodaļas topošo fotogrāfu darbu izstāde “IERAUDZĪTS RAUNĀ UN APKĀRTNĒ”. 2018. gada jūnijā Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju nodaļa sarīkoja pirmo izmēģinājuma fotoplenēru, kas vienu nedēļu noritēja Raunā un tās apkaimē. 2. un 5. kursa topošie foto dizaineri praktizējās skolas fotopedagogu vadītajās meistarklasēs, strādājot dažādos foto žanros, rosinot radošo iztēli un jaunradi.

 

    Fotoplenēra mestarklases vadīja fotogrāfi – Eva Saukāne, Ojārs Jansons, Rolands Bošs un Harijs Liepiņš. Plenēristiem šī bija laba iespēja paraudzīties uz ikdienišķo un ierasto no dažādiem skatupunktiem, studēt formu, krāsu, gaismu un kompozīciju daudzveidību dabā, iepazīt vidi un cilvēkus, pētīt un eksperimentēt, atklāt savu tehnisko varēšanu un pilnveidot prasmes.

 

    Foto plenērs un izstāde – abi notikumi ir īstenoti ar Raunas Novada domes un Raunas Tūrisma informācijas centra atbalstu. Īpaša pateicība Domes priekšsēdētājai Evijai Zurģei, Tūrisma informācijas centra vadītājai Justīnei Buliņai, Raunas vidusskolas direktoram Edgaram Plētienam un fotoplenēra idejas autoriem Andrim Jokstam un Dacei Laizānei.