Seminārs dekoratīvo būvelementu veidošanā un dekoratīvajā krāsošanā

12345

 

 

 

 

        Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā 5. un 6. februāri skolotājas, meistares Sandras Miklaševičas vadībā norisinājās seminārs apdares darbu tehniķa un ēku būvtehniķa specialitātē. Seminārs bija īpaši paredzēts visas Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem un viņu pedagogiem. Semināra tēma “Dekoratīvo būvelementu veidošana un dekoratīvā krāsošana”.

 

        Semināra dalībnieku vidū bija ne tikai mūsu tehnikuma audzēkņi un pedagogi, bet arī Rīgas Celtniecības koledžas, PIKC Rīgas Valsts tehnikuma, PIKC Saldus tehnikuma, PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikuma, PIKC Priekuļu tehnikuma, PIKC Liepājas Valsts tehnikuma pārstāvji.

 

        Divu dienu garumā semināra dalībniekiem tika dota lieliska iespēja apgūt jaunas zināšanas un uzlabot jau esošās. Pateicamies Latvijas Amatniecības kameras daiļkrāsošanas amata meistaram Arvīdam Plokštam par vadīto, ļoti vērtīgo, semināru dekoratīvajā krāsošanā. Savukārt mūsu tehnikuma pedagogam, mākslas zinātņu maģistram, tēlniekam Viktoram Suškēvičam par padziļinātu ievadu un nozares specifiku atklāšanu dažādu formu un dekoru veidošanā.