Vides dizaina nodaļa ciemojas bērnunamā

123

 

 

 

Otrā semestra mācību plānā Vides dizaina nodaļas VI21, VR21 un VV21 audzēkņi veica patstāvīgos darbus angļu valodā ar vienotu tēmu  "Alphabet". Audzēkņiem bija iespēja izvēlēties sev piemērotu tēmu un ar katru alfabēta burtu uzrakstīt teikumu, bet darba noformējums palika katra paša ziņā. Audzēkņi tika likuši lietā savu izdomu, gala rezultāts izdevās tiešām uzrunājošs. Apskatot paveikto redzams, ka mācīšanās process noteikti būs padarīts aizraujošāks. Motivācija pacensties pavisam noteikti bija apziņa, ka ar šiem darbiņiem tiks iepriecināti Imantas bērnu nama bērni.


18. decembrī gatavie darbiņi tika papildināti ar dažādiem kārumiem un nogādāti bērnu namā, kur audzēkņus laipni sagaidīja vadītāja I. Vetrova. Mūsu tehnikuma jauniešiem bija iespēja dzirdēt likteņstāstus par sociālajā aprūpē esošajiem bērniem un apskatīt vietu, kur viņi pavada savu ikdienu.


Bērnu nama durvis ir atvērtas 21.12 plkst. 16.30 un 28.12 plkst. 11.30, ja arī jums ir vēlme palīdzēt, pavadīt laiku kopā ar bērniem un padarīt svētku gaidīšanu sirsnīgāku, aicinām šos laikus izmantot.