SMU "CARRYU"

1

 

 

 

Šā gada 8. Decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping notika jau par ikgadējo pirmssvētku tradīciju kļuvušais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu vērienīgākais pasākums CITS BAZĀRS ziemā. Šogad no 400 komandu konkurences piedalījās 170 labākie skolēnu mācību uzņēmumi.


Visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja iegādāties dažādas preces astoņu preču kategorijās. “Pakalpojumi, izklaide”, “Apģērbi, aksesuāri”, “Skaistumkopšana, bižutērija”, “"Pārtika, preces virtuvei”, “Elektropreces, gaismas objekti”, “Suvenīri, dāvanas, sezonas preces”, “Spēles, preces bērniem”, “Interjera preces” .


Šis gads ir īpašs, jo kategorijā “Apģērbs, aksesuāri” savu uzņēmumu “CARRYU” pārstāvēja arī mūsu tehnikuma audzēknes Līga Vētra TA41, Elva Evija Kaužēna TA41, Egita Bite TA41 un Viktorija Čapiņa TA41. Meitenes aicina dzīvot zaļāk un plastikāta maisiņu vietā izvēlēties lina auduma maisiņus. Turklāt, maisiņi ir tiešām skaisti ar iedvesmojošiem Imanta Ziedoņa citātiem dažādās krāsās un ar atšķirīgiem roktura garumiem.


Ierodoties uz Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma, Ziemassvētku tirdziņu jums būs lieliska iespēja satikt arī šo mērķtiecīgo meiteņu komandu un iegādāties viņu produkciju.