Tech Industry 2018

12

 

 

 

No 29. novembra līdz 1. decembrim Ķīpsalā notika starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde „Tech Industry 2018”, kas ir lielākā nozares izstāde Baltijas reģionā!


Izstādē piedalījās arī mūsu tehnikuma Koka mākslas un Metālmākslas nodaļas. Mūsu tehnikuma stendā bija iespējams apskatīt audzēkņu darbus, kā arī uzzināt kādi materiāli un paņēmieni tikuši izmantoti to tapšanā. Interesenti tika iepazīstināti ar mūsu tehnikumā apgūstamajām profesijām un tālākām prakses, mācību un darba iespējām pasaulē.

 

 

Par tehnikumu


Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ir dibināts 1989. gadā kā Rīgas 74. profesionālitehniskā vidusskola „Daiļrade”. Vēlāk tā pārsaukta par Rīgas Amatniecības vidusskolu, bet kopš 2016. gada ir ieguvusi PIKC statusu un tika nosaukta par Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu. Tikai pagājušajā gadā vien, gan Valsts Izglītības attīstības aģentūras rīkotajā pirmajā jauno profesionāļu konkursā „Skills Latvia” tehnikums apliecināja augsto izglītības kvalitāti iegūstot 9 godalgotās vietas. Pavasarī notikušajā Latvijas apģērba dizaina mācību programmu konkursā Madonā tika gūta pirmā vieta. Savukārt rudenī, Latvijas Dizaineru savienības rīkotā „LDS Gada balva dizainā 2017” Lietu dizaina kategorijas Dizaina paraugu apakškategorijā ar tekstilizstrādājumu kolekciju tika iegūta 1. vieta, bet Skolu konkursa Saziņas dizaina kategorijas Interjera dizaina apakškategorijā 3. vieta. Šī gada Valsts Izglītības attīstības aģentūras rīkotajā jauno profesionāļu konkursā „Skills Latvia 2018” audzēkņi vēlreiz apliecināja tehnikuma augsto izglītības kvalitāti iegūstot 5 godalgotās vietas, trīs no tām „zelta”.