„Garāžas” uzņēmumu hakatons

1

 

 

RMMT izsludina „Garāžas” uzņēmumu hakatonu


Rīgas Mākslas un mediju tehnikums izsludina „Garāžas” uzņēmumu hakatonu. Uzturot augstu mūsdienīgas izglītības procesu, tehnikums izmanto dažādus risinājumus lai audzēkņi iegūtu pieredzi, kas saistās gan ar reālo dzīvi, gan profesionālo izaugsmi. Tieši ar šādu mērķi tiek izsludināts „Garāžas” uzņemumu hakatons, kura laikā jaunieši tiek aicināti izveidot mācību uzņēmumus savu ideju realizēšanai.


Par „Garāžas” uzņēmumu hakatonu


Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma hakatonam var pieteikties audzēkņi gan individuāli, gan grupās. Interesentiem ir jāpiesaka sava dalība hakatonā līdz šī gada 8. oktobra plkst. 15.00 pie Kristīnes Imšas 201. kabinetā. Savukārt, 10. oktobrī, garajā starpbrīdī (no plkst. 11.20 līdz 12.00) Aktu zālē notiks biznesa ideju prezentācija, no kurām tiks atlasītas labākās desmit. Tās tiks aicinātas uz „Garāžas” uzņēmumu hakatonu un 12. oktobrī, garajā starpbrīdī un prezentēs mācību uzņēmuma komandu un izstrādātu biznesa ideju. No 10 hakatona dalībniekiem, publiskā balsojumā tiks izvēlēti trīs projekti, kas tiks īstenoti mācību uzņēmumos.
Atbalstītāji ir aicināti piedalīties gan 10., gan 12. oktobrī publiskajā balsojumā un atbalstīt interesantākos priekšlikumus, kuri pārstāvēs Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu „Citā tirgū”, kas notiks decembrī.


Kas ir „hakatons”?


Hakatons jeb tehnoloģiju maratons ir pasākums, kas ilgst 48 stundas. Tā mērķis ir izveidot jaunas komandas un radīt jaunus risinājumus. Sākotnēji katrs, kuram ir biznesa ideja, prezentē tās pārējiem dalībniekiem. Pēc tam dalībnieki izvēlas, pie kuras idejas attīstīšanas strādāt turpmākās 48 stundas un no nulles veido reālu produkta prototipu. Hakatons ir satikšanās vieta dažāda līmeņa un profesiju pārstāvjiem.


Uzziņai


Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma „Garāžas” uzņēmumu hakatona koordinātore ir Kristīne Imša, kas atrodama 201. kabinetā.