Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā ir vēl dažas brīvas vietas

1

 

 


Šogad Rīgas Mākslas un mediju tehnikums uzņemšanas laikā saņēma neredzēti lielu pietiekumu skaitu. Īpaši tas attiecas uz profesionālās izglītības programmām, kas apgūstamas pēc pamatskolas.  Neskatoties uz to, ka mācīties gribētāju skaits bija ievērojams, mums ir palikušas dažas brīvas vietas, kurās aicinam pieteikties jauniešus gan pēc pamatskolas, gan ar 12. klases atestātu.

Uzņemšana Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā ir noslēgusies, bet joprojām piedāvājam interesentiem līdz 21. augustam pietiekties 2018./2019. mācību gadam sekojošajās programmās:

 

 

Profesionālās izglītības programmas pēc visusskolas 

 

 

Mācību ilgums 2 gadi. Šajās programmās ir paredzēts papildus pārabudījums zīmēšanā un kompozīcijā, kas notiks 23. augustā plkst. 10.00

 

 

Profesionālās izglītības programmās pēc pamatskolas 

 

 

Mācību ilgums 4 gadi. Uzņemšana notiek bez papildus pārbaudījumiem.

 

Uzņemšanas komisijas darba laiks ir katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 14.00, Rīgā, Jūrmalas gatvē 96, tehnikuma kancelējā (224. kabinets).

 

 

Nepieciešamo dokumentu saraksts iestājoties

 

Reģistrējoties mācībām, jāiesniedz šādi dokumenti:

 

•    Izglītības dokumenta (Apliecība par pamatizglītību, un sekmju izraksts vai Atestāts par vidējo izglītību un sekmju izraksts) kopija, uzrādot oriģinālu

•    Medicīnas izziņa (veidlapa Nr.027-u)

•    4 fotogrāfijas

•    Iesniegums (aizpilda uzņemšanas komisijā vai elektroniski - iesniegums par uzņemšanu, iesniegums par uzņemšanu dienesta viesnīcā)

•    Reģistrējoties jāuzrāda personu apliecinošs dokuments

 

Reflektanti, kuri beiguši mākslas skolu un uzņemšanas komisijā iesnieguši skolas beigšanas apliecību un skolas rekomendāciju mācību turpināšanai Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, var nekārtot iestājpārbaudījumus un kopējā konkursā startēt ar vērtējumiem zīmēšanā un kompozīcijā, kuri ir mākslas skolas beigšanas apliecībā.

 

 

Vēlreiz par papildus bonusiem mācoties pie mums 

 

RMMT audzēkņi saņem stipendijas līdz 150 EUR mēnesī  un ir pieejami atvieglojumi Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā. Tehnikumam ir arī sava dienesta viesnīca un pasākumu organizācijas telpas. Sporta kompleksā ir pieejamas regulāras nodarbības volejbolā. Rīgas Makslas un mediju tehnikumam ir savs koris, kuru vada virsdiriģents Gints Ceplenieks. Horeogrāfes Lilijas Lipores vadībā darbojas deju kolektīvs “Dārdari”. Režisore un tehnikuma direktora vietniece audzināšanas darbā Gina Rukmane vada teātra studiju. Sekmīgi darbojas audzēkņu līdzpārvalde.

 

 

Kontakti papildus informācijas iegūšanai

 

Tālruņu numuri: 67426922, 67427220, 20008904

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    

 

 

Par tehnikumu 

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ir dibināts 1989. gadā kā Rīgas Amatniecības vidusskola. Kopš 2016. gada Rīgas Amatniecības visusskola ir ieguvusi PIKC statusu un tika nosaukta par Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu. Tikai pagājušajā gadā vien, gan Valsts Izglītības attīstības aģentūras rīkotajā pirmajā jauno profesionāļu konkursā „Skills Latvija” tehnikums apliecināja augsto izgītības kvalitāti iegūstot 9 godalgotās vietas, gan pavasarī notikušais Latvijas apģērba dizaina mācību programmu konkursā Madonā. Savukārt rudenī, Latvijas Dizaineru savienības rīkotā „LDS Gada balva dizainā 2017” Lietu dizaina kategorijas Dizaina paraugu apakškategorijā ar tekstilizstrādājumu kolekciju tika iegūta 1. vieta, bet Skolu konkursa Saziņas dizaina kategorijas Interjera dizaina apakškategorijā 3. vieta. Šī gada Valsts Izglītības attīstības aģentūras rīkotajā jauno profesionāļu konkursā „Skills Latvija” audzēkņi vēlreiz apliecināja tehnikuma augsto izgītības kvalitāti iegūstot 5 godalgotās vietas, trīs no tām „zelta”.