RMMT kvalifikācijas darbu modes skate

1

 

 

Līdz ar mācība gada noslēgumu tuvojas 4. kursu kvalifikācijas darbu skates. Ap  Jāņiem Rīgas Mākslas un mediju  tehnikumā būs skatāmi daudz un dažādi audzēķņu veidoti darbi, ar kuriem viņi aizstāvēs savas tiesības iegūt profesionālo kvalifikāciju. Viens no lielākajiem un grandiozākajiem pasākumiem notiks 27. jūnijā no plkst. 12.00 tehnikuma hallē. Šajā laikā norisināsies modes skate, kurā tiks demonstrēti vairāk kā 80 dažādi tērpi.


Šī gada lielais tērpu demonstrācijas apjoms ir saistīts ar salīdzinoši ievērojamu absolventu un to kvalifikācijas darbu skaitu. Modes skatē piedalīsies gan pēc vidusskolas, gan četrgadīgās izglītības programmas Apģērbu dizaina speciālisti, kā arī  četrgadīgās izglītības programmas Tekstilmateriālu dizaina speciālisti. Kopumā būs skatāmi divdesmit divu audzēkņu darbi. Starp šī gada absolventiem būs arī Paula Betija Antenišķe, kura 2017. gada SkillsLatvija konkursā ieguva III. vietu apģērbu dizainera profesijā.


Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt tehnikuma Apģērba dizaina un Tekstilmateriālu dizaina nodaļas kvalifikācijas darbu modes skati, kas notiks Rīgā, Jūrmalas gatvē 96, 2018. gada 27. jūnijā no plkst. 12.00. Par to kā nokļūt, vairāk šeit. Ieeja pasākumā bez maksas. Darām zināmu, ka publicitātes nolūkos pasākumā tiks fotografēts un filmēts.


Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ir dibināts 1989. gadā kā Rīgas Amatniecības vidusskola. Kopš 2016. gada Rīgas Amatniecības vidusskola ir ieguvusi PIKC statusu un tika nosaukta par Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu. Tikai pagājušajā gadā vien, gan Valsts Izglītības attīstības aģentūras rīkotajā pirmajā jauno profesionāļu konkursā „Skills Latvija” tehnikums apliecināja augsto izglītības kvalitāti iegūstot 9 godalgotās vietas, gan pavasarī notikušais Latvijas apģērba dizaina mācību programmu konkurss Madonā. Savukārt rudenī, Latvijas Dizaineru savienības rīkotā „LDS Gada balva dizainā 2017” Lietu dizaina kategorijas, Dizaina paraugu apakškategorijā, ar tekstilizstrādājumu kolekciju, tika iegūta 1. vieta, bet Skolu konkursa Saziņas dizaina kategorijas, Interjera dizaina apakškategorijā 3. vieta.