RMMT rezultāti Latvijas profesionālo izglītības iestāžu skatuves runas konkursā

12345

 

 

Jau ceturto gadu mūsu skola piedalās VISC Latvijas profesionālo izglītības iestāžu rīkotajā skatuves runas konkursā, kas šogad norisinājās 12. aprīlī Jelgavas Amatu vidusskolā. Viens no dalības uzdevumiem bija nosargāt iepriekš iegūto augsto novērtējumu un apliecināt, ka tā nebija nejaušība. Pasākumā piedalījās arī skolas teātra grupa, kas bija sagatavojusi īpašu sveicienu visiem konkursa dalībniekiem.

Šogad skatuves runas konkursā Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu pārstāvēja 3 audzēkņi – 2. kursa topošā multimediju speciāliste ar specializāciju mājaslapu dizainā Jeļizabete Rebezova, 1. kursa topošā vides dizaina speciāliste Kristiāna Pudža, 3. Kursa topošais vides dizaina speciālists Eduards Kalniņš. Šie jaunieši pirms došanās uz konkursu bija izgājušu nopietnu atlasi starp tehnikuma teātra pulciņa dalībniekiem, kuru vada režisore un tehnikuma direktora vietniece ārpusstundu darbā Ginta Rukmane.

Kopumā konkursā piedalījās 50 audzēkņi no visām Latvijas profesionālās izglītības mācību iestādēm. Mums par lielu prieku mūsu tehnikuma audzēkņi nosargāja pērn iegūto augsto vērtējumu, kas liecina par to, ka tā nav nejaušība, bet rūpīgs pedagoga ieguldītais darbs un teātra pulciņa dalībnieku vēlme gūt panākumu skatuves runas jomā. Visi trīs Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma pārstāvji  konkursā ieguva 1. pakāpes diplomus.