Foto kompozīcijas kursi

1

 

 


Turpinot iesākto kursu ciklu Fotogrāfijas pamati, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums aicina interesentus ar priekšzināšanām fotografēšanā uz Foto kompozīcijas kursiem. Tie paredzēti pieaugušajiem no 18 gadu vecuma, kuri vēlas gan nostiprināt fotografēšanas prasmi, gan paplašināt zināšanas kadra uzbūvē. Kursu laikā tiks runāts ne tikai par pašu attēla uzbūvi, bet arī par vizuālo uztveri vispār.

 

Informācija par kursu norisi:

 

Kursus vadīs fotogrāfs Arno Marnics. Nodarbības paredzētas nelielās grupās - no 6 līdz 10 dalībniekiem. To apjoms ir 8 nodarbības, jeb 24 akadēmiskās stundas. Maksa par visu kursu - EUR 120,00 (ieskaitot PVN), vai maksājot par katru mēnesi (4 nodarbībām) EUR 60,00 (ieskaitot PVN). Kursu noslēgumā tiks izsniegta Profesionālās izglītības kompeteneces centra Rīgas Mākslas un mediju tehnikums apliecība par kursu apgūšanu.

 

Kursi sākas no 4. aprīļa, trešdienu vakaros no plkst. 18.30 līdz 20.45 un notiks Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma telpās, Jūrmalas gatve 96, Rīga (Imanta). Ir pieejama bezmaksas automašīnas stāvvieta. Pieteikšanās līdz 2. aprīlim. Papildus informācija pa tālruni 67427220 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

 

Programmas saturs:

 

• Ievads kompozīcijā

• Kadra laukums

• Kompozicionālie elementi

• Izteiksmes līdzekļi

• Vizuālās uztveres teorijas

• Kadra laukuma dramaturģija

• Vērtīgas un nevērtīgas kadra konstruēšanas metodes

 

Par pasniedzēju:

Arno Marnics ir aktīvi praktizējoš fotogrāfs ar vairāk kā 25 gadu pieredzi. Viņa darbi ir izstādīti Latvijas Fotogrāfijas muzejā un citos Latvijas novadu muzejos un izstāžu telpās. Šobrīd dalās ar savu profesionālo pieredzi kā pasniezējs Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā, Ekonomikas un kutūras augstkolā. Četrus gadus vadīja Radošās fotogrāfijas specializāciju LKA Latvijas Kultūras koledžā. Ir Latvijas Fotogrāfu savienības valdes loceklis. Viņa recenzijas ir publicētas satori.lv, arterritory.com, delfi.lv un digitālajā žurnālā fotokvartals.lv.