Atskats uz Erasmus+ KA1 projektu

12345

 

 

 

Šodien mūsu tehnikumā notika atskats uz Erasmus+ KA1 projektu „Izzināt, pieredzēt- profesionālā izaugsme Eiropā”.

Oktobra mēnesī mobilitātēs uz Ungāriju devās 6 audzēkņi- Elva Rozenštrauha, Sabīne Azlauska, Adrija Maļinovska, Ēriks Zariņš, Silvestrs Fēlikss Ķibers un Kristaps Eglītis un 2 pedagogi- Tekstila un apģērbu dizaina nodaļas vadītāja Irēna Reimate un skolotāja Dace Puga. Kopā ar skolas audzēkņiem un pedagogiem uz sešus mēnešus ilgo mobilitāti Ungārijā devās arī divas skolas absolventes: Kate Kļaviņa un Krista Paula Zaķe.

Bet praksi Somijā aizvadīja 4 mūsu tehnikuma audzēkņi: Dainis Vitomskis, Daniela Dzedone, Nikola Raudive un Judīte Mihailova, kā arī Vides dizaina nodaļas pedagogi: Agnese Gedule un Armands Sidarovičs.

Mūsu audzēkņi sniedza ieskatu savā ikdienas dzīvē un pastāstīja par projekta laikā iegūtajām zināšanām. Tāpat projektu koordinatore Agnese Augstkalna un tehnikuma skolotāja Dace Puga sniedza informāciju par to, kā iespējams pieteikties šāda veida projektiem un kāpēc tie ir tik nozīmīgi. Kā arī par sevi pastāstīja jauniete, kas šobrīd apmaiņas projektā no Somijas ir pie mums.

Vairāk par jauniešu iespaidiem un domām par mobilitāti Ungārijā vari uzzināt šeit, un par jauniešu domām par praksi Somijā vari izlasīt šeit!