Lekcija un meistarklase modes mākslinieces Ērikas Rudikas vadībā

12345

 

 

 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Tekstila un apģērbu dizaina nodaļas audzēkņiem notika lekcija un meistarklase modes mākslinieces Ērikas Rudikas vadībā. Meistarklasē dalību ņēma arī pārējo nodaļu audzēkņi.

Jaunā latviešu modes māksliniece Ērika Rudika, iepazīstināja jauniešus ar savu dzīves ceļu līdz savam izveidotajam uzņēmumam. Pastāstīja jauniešiem cik svarīgas ir gan skolā gūtās zināšanas, gan atrast labas prakses vietas skolas laikā, kur gūt papildus zināšanas un iespēju mācīties no pieredzējušiem amata meistariem. Māksliniece pastāstīja, kā sākt veidot savu uzņēmumu, ko ņemt vērā, kam pievērst uzmanību, kā arī par iespējām strādāt uzņēmumā Vaskala.

Meistarklasē jaunieši apguva prasmes, kā izveidot veiksmīgu modes skati. Sākot no skatuves iekārtas sagatavošanu, gaismošanu, fotografēšanu, filmēšanu, mūzikas un skaņas sagatavošanu, pasākuma organizēšanu. Kā arī apguva zināšanas, kā veiksmīgi parādīt tērpu kolekcijas, kā variēt un kombinēt tērpus un kā iznest vislabāko kolekcijas tērpu.