AMI sporta kluba Rīgas reģiona darbinieku spartakiāde

12345

 

 

Vakar mūsu tehnikuma sporta zālē pirmo reizi tika aizvadīta ikgadējā AMI sporta kluba Rīgas reģiona darbinieku spartakiāde, kurā piedalījās profesionālo mācību iestāžu darbinieki.

Sacensībās sacentās 9 profesionālās mācību iestāžu komandas, ieskaitot mūsu tehnikuma komandu, pie mums viesojās komandas no Bulduru dārzkopības vidusskolas, Rīgas Stila un modes tehnikuma, Rīgas tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Rīgas valsts tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, Rīgas tehniskā koledža, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža un Rīgas Celtniecības koledža.

Komandām bija jāveic sešas disciplīnas, pēc kuru izpildes un apkopotajiem rezultātiem tika noskaidroti atlētiskākie. Mūsu komanda, direktores Maijas Vanagas iedvesmoti, uzvarēja četrās no sešām disciplīnām un kopvērtējumā izcīnīja pārliecinošu pirmo vietu, aiz sevis atstājot Rīgas Stila un modes tehnikumu un Bulduru dārzkopības vidusskolu. Mūsējie bija labākie šautriņu mešanā, basketbolā, diska griešanā un florbolā.

Sakām lielu paldies un priecājamies par mūsu tehnikumu pārstāvjiem - Maiju Vanagu, Kristīni Imšu, Teiksmu Reigasi, Anitu Mikāli, Daci Pugu, Viesturu Veisu, Arno Marnicu un Nauri Stalažu.