RMMT Atvērto durvju dienas. Labāk par Ēnu dienu

1

 

 

 

Jau atkal ir pienācis laiks, kad Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ver savas  durvis vaļā visiem interesentiem. Vari nākt pie mums iepazīties ar tehnikumu 23. februārī, 23. martā, 13.; 20. un 27. aprīlī, 11. un 18. maijā, 01. un 08. jūnijā no plkst. 10.00 – 15.00 un pamanīsi, ka tas ir interesantāk nekā kādu ēnot.


Ja pieteiksies  iepriekš, Tevi pavadīs personalizēts gids no audzēkņu vidus. Ar viņu varēsi izložņāt visus stūrus un uzdot interesējošos  jautājumus, lai pārliecinātos vai Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ir īstā vieta kur turpināt mācības. Varēsi aprunāties ar pasniedzējiem un ieskatīties nodarbībās, kas palīdzēs izvēlēties nākotnes profesiju.


Pie mums ir iespēja apgūt 15 dažādas profesijas, kuras ir saistītas ar mākslu, dizainu un medijiem.


•    Ja interesējies par modi, apģērbu un vēlies darboties ar tekstilmateriāliem un nākotnē izveidot savas tērpu vai aksesuāru kolekcijas, tevi varētu interesēt uzzināt jauniešu domas, kuri apgūst tekstilmateriālu dizainu un apģērba dizainu.


•    Bet ja vairāk piesaista koka vai metālmāksla, vari nākt iepazīties, kāda ir ikdiena jauniešiem, kas apgūst  metālmākslas izstrādājumu modelēšanu, mēbeļu galdnieka amatu un stila mēbeļu modelētāja profesiju.


•    Tiem, kuriem patīk un interesē vide sev apkārt, varētu būt interesanti uzzināt, jauniešu domas, kuri apgūst vides dizaina, tēlniecības objektu dizaina, vizuālās reklāmas dizaina, interjera dizaina un apdares darbu tehniķa profesijas.


•    Bet tiem, kuri vairāk interesējas par mediju mākslu varētu interesēt, kā paiet mācību dienas jauniešiem, kuri apgūst foto dizaina, video operatora, animācijas dizaina, mājaslapas dizaina un mobilo aplikāciju dizaina profesijas.


Bet ja Tevi vilina viss iepriekšminētais, bet esi jau absolvējis vidusskolu, tad pie mums ir iespēja arī iegūt profesijas divu gadu saīsinātā programmā, apgūstot tikai profesionālās pilnveides saturu bez vecuma ierobežojuma.