Ar mīlestību Latvijai!

12345

 

 

Skaista mana tēvu zeme
par visām zemītēm:
Plaši lauki, zaļi meži,
Zilis jūras ūdentiņš.Valsts svētku mēnesī arī mūsu tehnikumā notika aktīva rosīšanās un gatavošanās, lai mums visiem sniegtu šo svētku un patriotisma sajūtu. Gan mūsu jauktais koris, gan deju kolektīvs, gan teātra jaunieši un skolēnu padome aktīvi darbojās, lai mums visiem padarītu šo svētku laiku vēl jaukāku un mīļāku.

Tehnikuma koris, gan sadraudzības koncertā, gan valsts svētkiem veltītajā koncertā, izdziedāja visskaistākās dziesmas, un mūsu deju kolektīvs “Dārdari” izdejoja visskaistākās un mīļākās dejas, kas tika veltītas Latvijai. Teātra jaunieši bija kārtīgi gatavojušies, lai mums visiem liktu sajust patriotiskās jūtas, kas ikdienas steigā tiek piemirstas, un ļaut “skudriņām pārskriet”, kad tik mīļi tiek runāts par mūsu zemīti.

Šis laiks ir piemērots, lai atcerētos un padomātu par katru no mums, apjautātos otram, kā iet un kādu citu sveiktu ar panākumiem, tā arī RMMT savus vislabākos un centīgākos jauniešus sveica un godināja, jo mums visiem šie ir svētki.
Un, protams, vislielākie sveicieni un laimes vēlējumi gan mūsu mīļajai Latvijai, gan mums visiem pārējiem! Ar mīlestību Latvijai!