Vīru kopas “Vilki” jubilejas koncerts

123

 

 

 

Iesākoties Latvijas svētku mēnesim, tiek rīkoti daudz dažādi koncerti un pasākumi, lai uzjundītu vairāk svētku un patriotisko noskaņu mūsu sirdīs. Tā arī 4. novembrī notika vīru kopas "VILKI" koncerts, kurā dalību ņēma arī mūsu tehnikuma deju kolektīvs.


Aizvadītajā sestdienā Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “IMANTA” norisinājās vīru kopas “Vilki” 25 gadu jubilejas koncertuzvedums “Tumšis bija, gaišis tapa”, kura ietvaros piedalījās arī mūsu tehnikuma deju kolektīvs “Dārdari”, kuriem tas bija sezonas pirmais koncerts. Koncerta laikā uz skatuves tika piedzīvota arī mūsu deju kolektīva vadītājas, Lilijas, veidotās dejas "Tev ir vīri kā ozoli" pirmizrāde, kas tika izdejota kopā ar tautas deju ansambli “Zīle”.

Vīru kopa “Vilki” ir uzskatāma par vienu no Latvijas patriotiskākajām grupām, kura par sev svarīgāko mērķi ir izvirzījusi popularizēt un nodot nākamajām paaudzēm mūsu bagāto kultūras mantojumu, jo īpaši noklusēto krāšņo un bagātīgo karavīru dziesmu klāstu, jo viņu repertuāra pamatā ir karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām.