Iesvētības 2017

12345

 

 


Aizvadītā nedēļa pirmajiem kursiem bija ļoti īpaša un neierasta, jo kā jau ierasts oktobrī ir pirmkursnieku iesvētības - piedzīvojumiem bagātā nedēļa pēc kuras esi pilntiesīgs sevi saukt par Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma audzēkni.

 

Iesvētības norisinājās nedēļas garumā. Katru dienu bija noteikts dreskods kādā jāierodas tehnikumā, kā arī no rīta kursiem tika uzdots uzdevums, kas dienas laikā bija jāveic, tā krājot sev punktus, lai nedēļas garumā noskaidrotu, kurš tad ir tas foršākais, radošākais un izdomas bagātākais no pirmajiem kursiem. 

 

Kā jau katru gadu iesvētību pēdējās divas dienas ir visgaidītākās - ceturtdiena ar iesvētību netīro daļu un zvērasta došanu un piektdiena ar to, kad pirmie tā kārtīgi ar sevi iepazīstina, sniedzot priekšnesumu, kurā tiek prezentēts kurss.

 

Tā pēc nedēļas ilgas pirmo iepazīšanas tika noskaidrots labāko, foršāko un radošāko kursu četrinieks - 

 

1. vietā ierindojās – VR12

2. vietā – MF12

3. vietā – MA11

4. vietā – VV11

 

Šī gada iesvētības bija īpašas, jo tās nenorisinājās tikai tehnikuma sienās, bet pirmo gadu tehnikuma vēsturē notika arī koju iesvētības, kuru laikā katrai pirmkursnieku istabiņai bija iespēja pacīnīties par balvu – zelta slotu, kuru šogad ieguva 213. istabiņa. 

 

Kā arī neiztikt bez specbalvām -

 

 Tituls – radošākais stils – tika piešķirts Jānim un Raltam no MA11

 Atsaucīgākā no kursa – Linda Andrejeva (VR11)

 Tituls – individuālists - tika piešķirts Sandim no MM11

 Muzikālākā istabiņa – Airons Niinesaars (TA11)

 Drosmīgākais un radošākais – Mikus no MO11

 Rudenīgākā istaba – 332/3 , kurā dzīvo Ilga, Kitija un Agneta no MF12

 

Vairāk bildes no iesvētībām vari apskatīt šeit!