RMMT turpina pieņemt dokumentus atsevišķās specialitātēs

1

 

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums līdz 21. augustam turpina pieņemt dokumentus gan no pamatskolu absolventiem četrgadīgajās, gan no vidusskolu absolventiem divgadīgajās profesionālās izglītības programmās 2017./2018. mācību gadam.

 

Pamatskolu absolventi tiek aicināti apgūt Mēbeļu galdnieka un Apdares darbu tehniķa profesijas bez iestājpārbaudījumiem.  Savukārt, tie, kuri vēlas apgūt Apģērbu dizaina speciālista un Tekstilmateriālu dizaina speciālista vai Vides dizaina speciālista programmas, kā arī Stila mēbeļu modelētāja vai Metālmākslas izstrādājumu modelētāja programmas pēc 9.klases beigšanas, tiek aicināti 22.augustā plkst.10.00 iziet prasmju testēšanu zīmēšanā un kompozīcijā. Absolvējot šīs programmas, tiek iegūts vidusskolas attestāts un attiecīgās profesijas trešā profesionālā kvalifikācijas līmeņa diploms.

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā vidusskolu absolventiem divu gadu laikā apgūt apģērbu dizainu, foto dizainu, interjera dizainu, multimediju dizainu, reklāmas dizainu, kā arī tekstila dizainu. Testēšana Zīmēšanā un kompozīcijā notiks 2017.gada 22.augustā 10.00. Absolvējot šīs programmas, tiek iegūts attiecīgās profesijas trešā profesionālā kvalifikācijas līmeņa diploms.

 

Dokumentu iesniegšana notiek klātienē Rīgā, Jūrmalas gatvē 96 līdz 21. augustam katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 14.00. Papildus informāciju iespējams iegūt, zvanot uz tālruņiem 67427220, 67426922 vai 20008904.

 

Rīgas Mākslas mediju tehnikums dibināts 1989. gadā. Šobrīd tas nodrošina kvalitatīvu mākslas, dizaina, stila un mediju izglītību Latvijā 14 dažādās profesijās. Par augstu profesionālās izglītības kvalitāti liecina gan nacionālā kokamatniecības konkursa „Krēsls” rezultāti, gan pavasarī notikušais Latvijas apģērba dizaina mācību programmu konkurss Madonā, gan nesen notikušā jauno profesionāļu konkursa „Skills Latvija” rezultāti.