Aušanas kursi pieaugušajiem

1

 

 


Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā aušanas kursus pieaugušajiem. Tiek aicināti interesenti bez vecuma ierobežojuma un iepriekšējām zināšanām. Kopējais nodarbību apjoms 128 akadēmiskās stundas, par ko tiks izsniegta arī atbilstoša apliecība.

 

Nodarbību laikā tiks apgūtas dažādas aušanas tehnikas, tekstilizstrādājumu  un aksesuāru izgatavošana. Kursu dalībniekiem būs iespēja iepazīties gan ar auduma pinuma zīmējuma veidošanu izstrādājumam, steļļu iekārtošanu, pielāgošanu darbam un aušanas procesu. Notiks praktiska iepazīšanas ar auduma pinuma kļūdu labošanu un dažādām malu  dekoratīvās apstrādes metodēm.

 

Nodarbības notiks 2 reizes nedēļa – otrdienu un ceturtdienu vakaros, no plkst. 18.00 līdz 20.30. Tās tiks uzsāktas 2017. gada 5. septembrī un noslēgsies 2017. gada decembrī. Kursus vadīs Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma pasniedzēja Dace Martinsone. 

 

Nodarbību samaksa ir EUR 95,- mēnesī. Cenā ietilpst gan pats nodarbību process īpaši aprīkotās darbnīcās, gan arī nodarbībām nepieciešamie materiāli.

 

Šobrīd pieteikšanās ir pārtraukta, jo grupa ir nokomplektēta, bet ja vēlaties saņemt ziņu par nākamās grupas komplektāciju, ievadiet savus datus.