Seminārs „Karjeras malkas ceļi”

1

 

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā notiks seminārs „Karjeras malkas ceļi”

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums aicina 2017. gada 30. martā visus Latvijas karjeras konsultantus uz izglītojoša rakstura semināru "Karjeras malkas ceļi". Seminārā ir paredzēta Jaunrades labaratorijas pārstāves Elīnas Ozoliņas prezentācija par pētījumu kurā tika pētīta sociālo, humanitāro un mākslas zinātņu vieta Latvijas zinātnes ekosistēmā. Paredzēts aktualizēt Profesionālās izglītības struktūru, kā arī VISC Profesionālās izglītības departamenta direktors  Jānis Gaigals  stāstīs par pēcvidusskolas profesionālās izglītības iespējām. Semināra laikā tiks radīts praktisks priekštats par mūsdienu profesionālās izglītības iespējām uz RMMT materiāli tehniskās bāzes piemēra un direktore Maija Vanaga iepazīstinās ar jaunā mediju centra ieceri. 

 

Dalība seminārā ir bez maksas. Tā mērķis ir paplašināt karjeras konsultantu kompetenci un priekšstatu par modernām profesionālās izglītibas iespējām un humanitāro un mākslas jomu nozīmi tautsaimniecībā, pretstatā šobrīd valdošajai retorikai par labu eksaktajām zinātnēm. Lai iemītu arvien skaidrāk saskatāmus ceļus Latvijas karjeras izglītības neapstaigātās biežņas teritorijā, tiks sarīkota domu un pieredzes apmaiņa ar kolēģiem no dažādiem reģioniem darbojoties grupās. Noslēgumā visi semināra dalībnieki saņems apliecinājumus par dalību tajā.

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma vēsture aizsākās 1989. gadā. Šobrīd īsteno 14 dažādas trešā profesionālā kvalifikācijas līmeņa izglītības programmas -  tekstilmateriālu dizaina speciālists,  apģērba dizaina speciālists, metālmākslas izstrādājumu modelētājs, vides dizaina speciālists, tēlniecības objektu dizaina speciālists, mēbeļu galdnieks un stila mēbeļu modelētājs, interjera dizaina speciālists un apdares darbu tehniķis, foto diziana speciālists, video operātors, multimediju speciālists animācijā, multimedju speciālists mājaslapu veidošanā un vizuālās reklāmas dizaina speciālists.

 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta un notiek rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. norādot vārdu uzvārdu un organizāciju, kas tiek pārstāvēta.

 

Pasākuma plānu skatīt šeit!