Manifests radošām personībām

1

 


Mēs rakstām šo uzsaukumu, jo ticam Tev un tavam radošajam potenciālam. Tajā pašā laikā mēs zinam, ka mākslas, dizains, stils un mediji ir pamats nākotnei. Nāc un piesakies mācībām Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā no Rīgā, Jūrmalas gatvē 96 no 13. jūnija līdz 5. jūlijam.

 

Mēs labprāt iedrošinam Tevi nākt ciemos, jo ja interesējies par modi, apģērbu un vēlies apgūt dažādu materiālu savienošanu izgatavojot apģērbu un aksesuārus, noteikti patiks lietas kuras dara mūsu jaunieši apgūstot tekstilmateriālu dizainu un apģērba dizainu.

 

Ja Tevi saista uguns, metāls un nebaidies no vesera klaudzieniem atsitoties pret laktu, ja nebaidies no fiziska darba, kas jāpieliek veidojot smalkas, māksliniciskas lietas, Tevi sajūsminās metālmākslas izstrādājumu modelēšana.

 

Tiem, kuri vēlas ar savām rokām padarīt pasauli ap sevi skaistāku, ērtāku un iepriecināt citus cilvēkus, mēs labprāt atklāsim aizkulises tam, kā tiek apgūtas  vides dizaina, tēlniecības objektu dizaina, mēbeļu galdnieka un stila mēbeļu modelētāja, kā arī interjera dizaina un apdares darbu tehniķa profesijas.

 

Protams, mums ir piedāvājums arī tiem, kuri vēlas dzīvot dinamisku dzīvi veidojot mūsdienu vizuālās komunikācijas telpu ar foto, video, animācijas palīdzību. Izgatavot mājaslapas un veidot vizuālo reklāmu.

 

Ja Tevi vilina viss iepriekšminētais, bet esi jau absolvējis vidusskolu, nebēdā. Pie mums ir iespēja apgūt visas profesijas arī Tev, pie kam divu gadu saīsinātā  programmā, apgūstot tikai porfesionālās pilnveides saturu.

 

Neaizmirsti, ka mūsu audzēkņi lieto Rīgas satiksmes transportu par velti un cītīgi mācoties saņem stipendiju līdz pat 150 eiro mēnesī.