Dizaina Balss diena Madonā

12345

 

 

Šā gada 1. februārī norisinājās Dizaina Balss diena Madonā, kurā piedalījas visas Latvijas modes dizaina skolas, ieskaitot arī mūsu tehnikumu, kurš piedalījās jau 2. gadu.

 

Tā laikā tika prezentēts mūsu tehnikums. Visas dienas garumā interesentiem bija apskatāms mūsu skolas stends, kurā zinoši jaunieši pastāstīja par tehnikumā piedāvātajām iespējām.

 

Dienas noslēgumā, bija pats gaidītākais brīdis - modes skate, kam visas dienas garumā cītīgi gatavojās jaunie dizaineri, to vērtēja pasaulē atzinību ieguvusi žūrija – Aija Freimane, Baiba Ladiga Kobayashi, Inga Zaharova, Aigars Noviks, kā arī mūsu skolas absolvente Ērika Rudika, kura 2015. gadā ar kolekciju “SĀTS”,Madonas dizaina dienās, ieguva 2. vietu. 

 

Šogad mūsu tehnikumu 1. kategorijā “Dizaina tērps” pārstāvēja 3 kolekcijas – Andra Norvaiša ar kolekciju “BE MORE”, Elīza Sīmansone prezentēja kolekciju “SECRET SHADOWS”, kas izpelnījās godalgoto 2. vietu un skatītāju simpātijas, bet godalgoto 1. vietu ieguva Laura Birša ar kolekciju “CONCRETE”.

 

Edgars Tomsons (MO31) parūpējās, lai arī tev būtu iespēja ielūkoties, kā norisinājās Madonas Dizaina Balss diena.