Mūsu skolas audzēknim 1. vieta datorgrafikas konkursā

12345


4. un 5. februārī Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā notika Latvijas izglītības iestāžu profesionālās vidējās izglītības mākslas un dizaina jomas programmu audzēkņu Valsts konkurss datorgrafikā.
Konkursā piedalījās astoņas Latvijas profesionālās vidējās vidusskolas: Rīgas Mākslas un mediju tehnikums ,Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola, PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola, Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola, Valmieras Mākslas vidusskola, Ogres tehnikums, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola", Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, katra skola izvirzīja konkursam četrus dalībniekus.
Žūrijas darbā piedalījās profesionāli reklāmas un multimediju mākslinieki no Rīgas: Jānis Mitrēvics, Maija Kurševa un Ivs Zenne.
Katrs konkursa dalībnieks sagatavoja mājas darbu, atspoguļojot tēmu: "Skolas stāsts". Tas ir vizuāls darbs, kas balstīts uz kādu sajūtu, noskaņu vai iespaidu par kādu sev svarīgu vietu, lietu, mācību priekšmetu, pedagogu vai īpašu notikumu savā skolā. Mājas darbu vērtējumā mūsu skolas audzēknis Mārtiņš Maļinovskis ieguva 3. vietu.
Konkursa laikā Liepājā konkursa dalībnieki veica žūrijas definētu datorgrafikas uzdevumu – pēc emocionālu un vizuālu iespaidu fiksācijas mūsu skolā, vizuāli izstāstīt stāstu – notikumu, kas spilgti raksturo konkrētu dienu – 4. februāri Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā. Mūsu skolas audzēknis Mārtiņš Maļinovskis ieguva 1. vietu savā vecuma grupā.

 

Foto no Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas arhīva