Fotogrāfiju konkurss skolēniem un studentiem „Jauniešu nodarbinātība Eiropas Savienībā”

12345

Noslēdzies fotogrāfiju konkurss skolēniem un studentiem „Jauniešu nodarbinātība Eiropas Savienībā”, un ir noskaidroti uzvarētāji.

 

1. un 2.februārī gaidāmās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu parlamentu Savienības un Eiropas lietu komiteju konferences (COSAC) Priekšsēdētāju sanāksmes laikā plānota 20 labāko darbu izstāde. Konkursa galvenās balvas ieguvējam būs iespēja apmeklēt ES institūcijas Briselē.Pavisam 35 autori dalībai konkursā iesūtīja 70 darbus.

Konkursa galvenās balvas ieguvēja ir Irina Fedorenko no Rīgas 33.vidusskolas.

 

Konkursa uzvarētāji ir Agnese Siktare, Anna Grabovska, Eduards Siliņš, Edžus Gedrovics, Ivo Buģis, Kristena Beča un Kristīne Uzare no Rīgas Amatniecības vidusskolas, Kārlis Miksons no Latvijas Universitātes, Krista Puriņa no Rīgas 3.speciālās pamatskolas, Elza Elīza Vītola no Siguldas Valsts ģimnāzijas, Aleksandra Gluščenko no Olaines 2.vidusskolas, Mārtiņš Dubovskis no Rīgas Celtniecības koledžas, Tatjana Baklanova no Rīgas 33.vidusskolas, Beate Pole no Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas, kā arī Arnis Girgensons un Līga Lazdāne.

 

Sveicam video operatoru 2. kursa audzēkņus ar lieliskajiem panākumiem!