Noslēdzies profesionālās ievirzes mākslas un dizaina programmu audzēkņu Valsts konkurss „Es. Telpa. Vide.”

1234

28.martā Rīgas Amatniecības vidusskolā notika Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes izglītības mākslas un dizaina jomas programmu audzēkņu Valsts konkursa noslēguma kārta. Ar 172 konkursā tapušajiem darbiem var iepazīties visu aprīļa mēnesi Saldus Mākslas skolā.


Konkursa noslēguma kārtā, kura noritēja četrās Latvijas skolās, piedalījās 344 audzēkņi no 91 Latvijas Mākslas skolas. Konkursa dalībnieki, strādājot pāros, projektēja mājokļus dažādiem iemītniekiem.

 

Jaunākajai grupai konkursa uzdevumā bija jāprojektē mājoklis izlozētam iemītniekam - jāiztēlojas, kādas telpas būtu nepieciešamas ērtai iemītnieka dzīvei, atbilstu viņa raksturam, un uz putu kartona pamatnes jābūvē mājoklis iemītniekam no pieejamiem materiāliem.


Vecākajai grupai konkursa uzdevumā bija jāprojektē mājoklis savam iedomātam draugam - jāiztēlojas viņa personība, jāprojektē un jābūvē mājoklis, kas atbilstu drauga raksturam un hobijiem no pieejamiem materiāliem - putu kartona un kartona.


25. un 26.aprīlī Saldus mākslas skolā notiks konkursa izvērtējums, laureātu apbalvošana, kā arī ikgadējais metodiskais seminārs un skolu metodikas izstāde par tēmu „Es. Telpa. Vide”.