22. atklātā tehnoloģiju dizaina olimpiāde

 

Šogad 22. atklātā tehnoloģiju dizaina olimpiāde

"Latviešu tautas pasaka - Eža kažociņš"

 

attālināti  ZOOM platformā 2021. gada 30. aprīlī

(datums mainīts saistībā ar diagnosticējošo darbu matemātikā 9.klasēm)

 

NOLIKUMS

 

 

 

 

Ja vēlies piedalīties 22. atklātā tehnoloģiju dizaina olimpiādē, Tev ir jānorāda sava un sava pasniedzēja kontaktinformācija (vārds, uzvārds un e-pasts), lai Rīgas Mākslas un mediju tehnikums varētu ar Tevi sazināties un nodrošināt pasākuma tehnisko norisi, tajā skaitā arī nosūtītu Tev informāciju par pieslēgšanās iespējām ZOOM. Iesniedzot savus datus, Tu piekrīti, ka Rīgas Mākslas un mediju tehnikums sazinās ar Tevi pa norādīto kontaktinformāciju.

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums kā šo datu pārzinis nodrošina, ka informācija un personas dati, ko Tu esi iesniedzis saistībā ar šo kontaktu formas aizpildīšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Ar sīkāku informāciju par  personas datu apstrādi var iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā “Personas datu aizsardzība”.

 

Piedaloties olimpiādē, dalībnieks ir informēts, ka tiešsaistes pasākumā var tikt uzņemti foto un/vai video ieraksti un kopā ar olimpiādes laureātu sarakstu var tikt izmantoti publicitātes nolūkos olimpiādes organizatoru un sadarbības partneru mājas lapās un sociālajos tīklos (Facebook, Instagram, YouTube u.c.). Ja kāds dalībnieks nepiekrīt foto publicēšanai, par to iepriekš jāziņo organizatoriem.

 


 

Olimpiādi organizē Rīgas Mākslas un mediju tehnikums sadarbībā ar Latvijas Mājturības pedagogu biedrību, Valsts izglītības satura centru, Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru, SIA Profline, SIA Stokker.