10. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde - „PAVASARIS”

12345

 

Uzaicināmo dalībnieku saraksts 12.03.2014.

 

1.grupa

Nr.p.k.

Vārds Uzvārds

Novads

Skola

Klase

Skolotājs

         1.    

Henriks Bērmanis

Auces

Auces vsk.

6.

Jānis Bensons

         2.    

Deniss Buļs

Auces

Auces vsk.

6.

Jānis Bensons

         3.    

Ingars Gaidlazda

Auces

Auces vsk.

7.

Jānis Bensons

         4.    

Inārs Vinčs

Auces

Auces vsk.

7.

Jānis Bensons

         5.    

Armands Duļbinskis

Balvu

Balvu Amatniecības vsk.

6.

Dzintars Putniņš

         6.    

Deivids Bebins

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

7.

Zigfrīds Lielbārdis

         7.    

Artis Duļbinskis

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

7.

Zigfrīds Lielbārdis

         8.    

Kaspars Krakops

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

7.

Zigfrīds Lielbārdis

         9.    

Dāvis Laizāns

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

7.

Zigfrīds Lielbārdis

     10.    

Matīss Zelčs

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

7.

Zigfrīds Lielbārdis

     11.    

Sandis Līvzemnieks

Balvu

Balvu psk.

5.

Aldis Voits

     12.    

Oļegs Ivaņisovs

Balvu

Balvu psk.

6.

Aldis Voits

     13.    

Kristers Zelčs

Balvu

Balvu psk.

6.

Aldis Voits

     14.    

Niks Līnis

Cēsu

Cēsu 1.psk.

7.

Andrejs Māsēns

     15.    

Rūdolfs Puķe

Cēsu

Cēsu 2.psk.

5.

Ingars Babahins

     16.    

Kārlis Bucenieks

Cēsu

Cēsu 2.psk.

6.

Ingars Babahins

     17.    

Andreass Upmalis

Cēsu

Cēsu 2.psk.

6.

Ingars Babahins

     18.    

Viktors Zvonko

Dobeles

Dobeles Kristīgā psk.

6.

Vjačeslavs Motoligins

     19.    

Rainers Bijeiks

Dobeles

Dobeles Kristīgā psk.

7.

Vjačeslavs Motoligins

     20.    

Dāvis Ņikitins

Dobeles

Dobeles Kristīgā psk.

7.

Vjačeslavs Motoligins

     21.    

Darius Mičiūnas

Jūrmala

Lielupes vsk.

5.

Kārlis Štālmanis

     22.    

Vadims Kokorevs

Jūrmala

Mežmalas vsk.

7.

Mārtiņš Kreigers

     23.    

Edvards Gabriels Spila

Lielvārdes

Edgara Kauliņa Lielvārdes vsk.

5.

Rolands Krūklis

     24.    

Toms Vecziediņš

Lielvārdes

Edgara Kauliņa Lielvārdes vsk.

6.

Rolands Krūklis

     25.    

Ansis Zarāns

Lielvārdes

Edgara Kauliņa Lielvārdes vsk.

6.

Rolands Krūklis

     26.    

Adžiboja Tomass Adebola

Lielvārdes

Edgara Kauliņa Lielvārdes vsk.

7.

Aigars Mendiks

     27.    

Agris Mednis

Lielvārdes

Edgara Kauliņa Lielvārdes vsk.

7.

Aigars Mendiks

     28.    

Daniels Martinkens

Ogres

Ogres 1.vsk.

7.

Edmunds Puriņš

     29.    

Juris Miezītis

Ogres

Ogres 1.vsk.

7.

Edmunds Puriņš

     30.    

Aleksandrs Šteins

Olaines

Olaines 2.vsk.

5.

Nadežda Miguša

     31.    

Maksims Jegorovs

Olaines

Olaines 2.vsk.

6.

Nadežda Miguša

     32.    

Igors Budrevičs

Olaines

Olaines 2.vsk.

7.

Nadežda Miguša

     33.    

Ditmārs Voitiņš

Priekuļu

Priekuļu psk.

6.

Gunārs Vjakse

     34.    

Jānis Driksna

Rēzeknes

Rēzeknes 1.vsk

6.

Osvalds Batņa

     35.    

Gatis Gorodničijs

Rēzeknes

Rēzeknes 1.vsk

6.

Osvalds Batņa

     36.    

Domeniks Svikša

Rēzeknes

Rēzeknes 1.vsk

6.

Osvalds Batņa

     37.    

Raimonds Dambenieks

Rīga

Rīgas 49.vsk.

7.

Ivars Zvirbulis

     38.    

Artūrs Krasts

Rīga

Rīgas 49.vsk.

7.

Ivars Zvirbulis

     39.    

Rihards Strads

Rīga

Rīgas Kultūru vsk.

5.

Edgars Zommers

     40.    

Markuss Vaišļa

Rīga

Rīgas Kultūru vsk.

5.

Edgars Zommers

     41.    

Itālo Milbergs

Rīga

Ziemeļvalstu ģimnāzija

6.

Guntars Spriņģis

     42.    

Gļebs Labunskis

Rīga

Zolitudes ģimnāzija

7.

Guntars Spriņģis

     43.    

Aivis Usenieks

Rugāju

Rugāju vsk.

7.

Žanis Perkons

     44.    

Emīls Ķīkulis

Rūjienas

Rūjienas vsk.

6.

Uldis Žīgurs

     45.    

Klāvs Kristiāns Sproģis

Rūjienas

Rūjienas vsk.

6.

Uldis Žīgurs

     46.    

Lauris Uglanovs

Rūjienas

Rūjienas vsk.

6.

Uldis Žīgurs

     47.    

Kristaps Vladimirovs

Rūjienas

Rūjienas vsk.

7.

Uldis Žīgurs

     48.    

Nils Sārs

Salacgrīvas

Ainažu psk.

7.

Guntars Ūdris

     49.    

Kristiāns Kacars

Salacgrīvas

Salacgrīvas vsk.

7.

Guntars Ūdris

     50.    

Ritvars Apīnis

Salas

Salas vsk.

7.

Vitālijs Lavrinovičs

     51.    

Kristers Jānis Bagātais

Saldus

Saldus psk.

7.

Andis Ozolnieks

     52.    

Dāvis Lubis

Saldus

Saldus psk.

7.

Andis Ozolnieks

     53.    

Mārtiņš Kuža

Saldus

Druvas vsk.

7.

Andis Ozolnieks

     54.    

Eduards Novads

Saldus

Druvas vsk.

7.

Andis Ozolnieks

     55.    

Reinis Rozenbahs

Saldus

Pampāļu psk.

5.

Oskars Mūrnieks

     56.    

Armands Serebrjakovs

Saldus

Pampāļu psk.

5.

Oskars Mūrnieks

     57.    

Rihards Silenieks

Saldus

Pampāļu psk.

5.

Oskars Mūrnieks

     58.    

Jānis Upenieks

Saldus

Pampāļu psk.

7.

Oskars Mūrnieks

     59.    

Ralfs Ernests Bauze

Siguldas

Siguldas pilsētas vsk.

5.

Ēvalds Pastars

     60.    

Valters Bernhards Jargans

Siguldas

Siguldas pilsētas vsk.

5.

Ēvalds Pastars

     61.    

Dairis Rihards Irbe

Siguldas

Siguldas pilsētas vsk.

6.

Ēvalds Pastars

     62.    

Ilmārs Fridrihsons

Smiltenes

Bilskas psk.

6.

Andris Karlsons

     63.    

Elvis Nagla

Smiltenes

Bilskas psk.

7.

Andris Karlsons

     64.    

Endijs Ramanis

Smiltenes

Smiltenes Centra vsk.

7.

Andris Karlsons

     65.    

Edmunds Zālītis

Smiltenes

Smiltenes Centra vsk.

7.

Andris Karlsons

     66.    

Valters Grīnfogels

Talsu

Valdemārpils vsk.

7.

Kārlis Ziediņš

     67.    

Dāvids Pūliņš

Talsu

Valdemārpils vsk.

7.

Kārlis Ziediņš

     68.    

Guntis Silputniņš

Talsu

Valdemārpils vsk.

7.

Kārlis Ziediņš

     69.    

Jānis Kekerčins

Tērvetes

Tērvetes psk.

6.

Jānis Kalniņš

     70.    

Andris Kārkliņš

Valmieras

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

7.

Uldis Žīgurs

     71.    

Emīls Naumovs

Ventspils

Ventspils Centra sākumskola

6.

Alvis Kambuts

     72.    

Toms Stupele

Ventspils

Ventspils Centra sākumskola

6.

Alvis Kambuts

 

 

1.grupai līdzi jāņem šādus instrumentus un palīgmateriālus:

                                   zīmuļi;

                                   lineāls;

                                   cirkulis;

smilšpapīrs Nr. 180 – 250 (pa vienam nelielam gabaliņam no katra).

                                              


Uzaicināmo dalībnieku saraksts

2.grupa

Nr.p.k.

Vārds Uzvārds

Novads

Skola

Klase

Skolotājs

     73. 

Intars Jomants

Auces

Auces vsk.

8.

Jānis Bensons

     74. 

Sergejs Konstantinovs

Auces

Auces vsk.

8.

Jānis Bensons

     75. 

Kaspars Grābens

Auces

Auces vsk.

9.

Jānis Bensons

     76. 

Rihards Pavlovs

Balvu

Balvu Amatniecības vsk.

8.

Dzintars Putniņš

     77. 

Agris Bužs

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

8.

Zigfrīds Lielbārdis

     78. 

Maksis Garais

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

8.

Zigfrīds Lielbārdis

     79. 

Matīss Silinieks

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

8.

Zigfrīds Lielbārdis

     80. 

Māris Žugs

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

8.

Zigfrīds Lielbārdis

     81. 

Pēteris Maks

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

9.

Zigfrīds Lielbārdis

     82. 

Martins Višņevskis

Balvu

Balvu Valsts ģimnāzija

9.

Zigfrīds Lielbārdis

     83. 

Sandris Tučāns

Balvu

Tilžas vsk.

8.

Dzintars Students

     84. 

Kristers Stepiņš

Brocēnu

Gaiķu psk.

9.

Normunds Kupcāns

     85. 

Sandis Bērziņš

Brocēnu

Remtes psk.

9.

Normunds Kupcāns

     86. 

Nils Kalviņš

Brocēnu

Remtes psk.

9.

Normunds Kupcāns

     87. 

Dāvis Raimonds Rasups

Burtnieku

Burtnieku Ausekļa vsk.

9.

Guntis Lapers

     88. 

Daniels Pipurs

Cēsu

Cēsu 1.psk.

9.

Andrejs Māsēns

     89. 

Toms Rodins

Cēsu

Cēsu 2.psk.

8.

Ingars Babahins

     90. 

Teodors Tālers

Cēsu

Cēsu 2.psk.

8.

Ingars Babahins

     91. 

Kristaps Martinsons

Cēsu

Cēsu 2.psk.

9.

Ingars Babahins

     92. 

Kristaps Zaķis

Cēsu

Cēsu 2.psk.

9.

Ingars Babahins

     93. 

Jānis Lūkass Kozlovskis

Daugavpils

Špoģu vsk.

9.

Dainis Soms

     94. 

Ralfs Olševskis

Dobeles

Dobeles Kristīgā psk.

8.

Andris Jakovļevs

     95. 

Germans Losenoks

Dobeles

Dobeles Kristīgā psk.

8.

Vjačeslavs Motoligins

     96. 

Raitis Akermanis

Dobeles

Dobeles Kristīgā psk.

9.

Vjačeslavs Motoligins

     97. 

Ernests Reiniks

Jūrmala

Lielupes vsk.

8.

Kārlis Štālmanis

     98. 

Artūrs Baranovskis

Jūrmala

Majoru vsk.

9.

Mārtiņš Kreigers

     99. 

Daniels Gevorgjans

Jūrmala

Majoru vsk.

9.

Mārtiņš Kreigers

  100. 

Ēriks Bernateks

Jūrmala

Mežmalas vsk.

9.

Mārtiņš Kreigers

  101. 

Antans Bužinskis

Jūrmala

Mežmalas vsk.

9.

Mārtiņš Kreigers

  102. 

Pēteris Ceimers

Lielvārdes

Edgara Kauliņa Lielvārdes vsk.

9.

Aigars Mendiks

  103. 

Stepans Vikmanis

Līvānu

Jaunsilavas psk.

8.

Jānis Zvirbulis

  104. 

Alvis Pivars

Naukšēnu

Naukšēnu nov.vsk.

8.

Juris Alps

  105. 

Ņikita Ļubošenko

Olaines

Olaines 2.vsk.

8.

Nadežda Miguša

  106. 

Ņikita Polovcevs

Olaines

Olaines 2.vsk.

9.

Nadežda Miguša

  107. 

Kārlis Rolands Ziemelis

Pļaviņu

Pļaviņu nov. ģimnāzija

9.

Guntis Mozga

  108. 

Filips Juris Krišjānis

Rīga

Rīgas 49.vsk.

9.

Ivars Zvirbulis

  109. 

Niks Podosinoviks

Rīga

Rīgas 49.vsk.

9.

Ivars Zvirbulis

  110. 

Oskars Siliņš

Rīga

Rīgas 49.vsk.

9.

Ivars Zvirbulis

  111. 

Olivers Spricis

Rīga

Rīgas 49.vsk.

9.

Ivars Zvirbulis

  112. 

Kristaps Stenders

Rīga

Rīgas 49.vsk.

9.

Ivars Zvirbulis

  113. 

Tomass Vite

Rīga

Āgenskalna ģimnāzija

9.

Juris Avotiņš

  114. 

Kristaps Volks

Rīga

Āgenskalna ģimnāzija

9.

Juris Avotiņš

  115. 

Klāvs Jankevics

Rīga

Rīgas Doma kora skola

9.

Juris Avotiņš

  116. 

Otto Freimanis

Rīga

Rīgas Kultūru vsk.

8.

Edgars Zommers

  117. 

Kristiāns Spēlmanis

Rīga

Rīgas Kultūru vsk.

9.

Edgars Zommers

  118. 

Klāvs Vēvers

Rīga

Rīgas Kultūru vsk.

9.

Edgars Zommers

  119. 

Krists Janstevics

Rīga

Ziemeļvalstu ģimnāzija

8.

Andis Līkansis

  120. 

Tomass Smoļars

Rīga

Ziemeļvalstu ģimnāzija

8.

Andis Līkansis

  121. 

Artjoms Karašovs

Rīga

Zolitudes ģimnāzija

9.

Guntars Spriņģis

  122. 

Salvis Bleiders

Rugāju

Eglaines psk.

8.

Aivis Rakstiņš

  123. 

Henriks Markuss Markins

Rūjienas

Rūjienas vsk.

8.

Uldis Žīgurs

  124. 

Rihards Pirsko

Rūjienas

Rūjienas vsk.

8.

Uldis Žīgurs

  125. 

Tomass Jānis Šmits

Rūjienas

Rūjienas vsk.

8.

Uldis Žīgurs

  126. 

Harijs Gladkins

Rūjienas

Rūjienas vsk.

9.

Uldis Žīgurs

  127. 

Juris Vīksna

Salacgrīvas

Salacgrīvas vsk.

8.

Guntars Ūdris

  128. 

Kārlis Ieviņš

Salacgrīvas

Salacgrīvas vsk.

9.

Guntars Ūdris

  129. 

Edgars Berģis

Salas

Salas vsk.

8.

Vitālijs Lavrinovičs

  130. 

Pēteris Apīnis

Salas

Salas vsk.

9.

Vitālijs Lavrinovičs

  131. 

Rūdis Novicāns

Saldus

Saldus psk.

8.

Andis Ozolnieks

  132. 

Mārcis Ozoliņš

Saldus

Druvas vsk.

8.

Andis Ozolnieks

  133. 

Intars Bušinskis

Saldus

Druvas vsk.

9.

Andis Ozolnieks

  134. 

Artūrs Jučinskis

Saldus

Pampāļu psk.

8.

Oskars Mūrnieks

  135. 

Klāvs Rudovics

Saldus

Pampāļu psk.

8.

Oskars Mūrnieks

  136. 

Rainers Gersons

Saldus

Pampāļu psk.

9.

Oskars Mūrnieks

  137. 

Madis Tahtahunovs

Siguldas

Allažu psk.

8.

Ēvalds Pastars

  138. 

Andris Jenerts

Siguldas

Siguldas pilsētas vsk.

8.

Ēvalds Pastars

  139. 

Kārlis Priedītis

Smiltenes

Bilskas psk.

9.

Andris Karlsons

  140. 

Andrejs Makarovs

Smiltenes

Blomes psk.

9.

Juris Bērziņš

  141. 

Gustavs Indrēvics

Smiltenes

Palsmanes psk.

8.

Jānis Pērle

  142. 

Renārs Kalniņš

Smiltenes

Smiltenes ģimnāzija

7.

Edgars Mežinskis

  143. 

Kristaps Bērziņš

Talsu

Valdemārpils vsk.

8.

Kārlis Ziediņš

  144. 

Daniels Muzikants-Spēlmanis

Talsu

Valdemārpils vsk.

8.

Kārlis Ziediņš

  145. 

Ģirts Ratnieks

Talsu

Valdemārpils vsk.

8.

Kārlis Ziediņš

  146. 

Gustavs Podnieks

Tērvetes

Tērvetes psk.

8.

Jānis Kalniņš

  147. 

Salvis Jevdokimovs

Valmieras

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.

Uldis Žīgurs

  148. 

Dāvids Kļaviņš

Valmieras

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.

Uldis Žīgurs

  149. 

Mārcis Markus

Valmieras

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

9.

Uldis Žīgurs

  150. 

Ingars Matutis

Valmieras

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvsk. – attīstības centrs

9.

Imants Kelmers

  151. 

Gvido Roģis

Ventspils

Ventspils 1.ģimnāzija

8.

Alvis Kambuts

  152. 

Māris Galauskis

Ventspils

Ventspils 1.ģimnāzija

9.

Alvis Kambuts

  153. 

Klāvs Spruģevics

Ventspils

Ventspils 1.ģimnāzija

9.

Alvis Kambuts

  154. 

Atis Lauva

Ventspils

Ventspils 6.vsk.

9.

Alvis Kambuts

  155. 

Erlends Bērziņš

Viesītes

Viesītes vsk.

8.

Guntars Grieķeris

 

2.grupai līdzi jāņem šādus instrumentus un palīgmateriālus:

                                               zīmuļi;

                                               lineāls;

                                               stūrenis;

cirkulis;

                                                šķērszāģis ar sīkzobiem;

rotzāģis ar pamatni;

                                               urbis ø8 ar neelektrificētu spalu;

kalts taisnais (24 – 40 mm);                           

ēvele;

smilšpapīrs Nr.100 un Nr.150 ar slīpējamo klucīti;

                                               otiņa līmei.